Antena Ford Tourneo Custom

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Ford Tourneo Custom
Antena Ford Tourneo Custom

Sprzedawcy części do Ford Tourneo Custom:

giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
części używane poznań
części używane opel
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
giełda części
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
auto części gliwice
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
części moto2
moto2
giełda części poznań
gielda czesci
auto części

Cena Antena Ford Tourneo Custom Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Ford Tourneo Custom na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Antena. Używane części samochodowe z kategorii Audio-HiFi. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-07-30 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Ford Tourneo Custom i wstawiona została do taniej sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Ford Tourneo Custom 1.9 2008 pickup. Tanio Antena Ford Tourneo Custom 1.9 2008 pickup. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.9 i wyprodukowany został w roku 1998. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to pickup i to auto wyprodukowano przez producenta Ford. Ten model Tourneo Custom pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, www.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem antena i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Ford Tourneo Custom. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Ford Tourneo Custom. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. W komisie samochodowym mówili że Ford Tourneo Custom to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Tourneo Custom bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Ford Tourneo Custom. Kocham te samochody. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po antena do Tourneo Custom. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej antena. Wszystko było na miejscu z antena nie było problemu wszystko sprawne Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam antena. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Ford Tourneo Custom. Żona każe mi teraz poszukać antena. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Ford Tourneo Custom. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić antena w Ford Tourneo Custom. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając antena do Ford Tourneo Custom. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio antena. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Tam mają dużo antena. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Ford Tourneo Custom na części.  


KONTAKT

tanio Antena Ford Tourneo Custom

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Ford Tourneo Custom
@parent