Antena Honda Accord VII FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Honda Accord VII FL
Antena Honda Accord VII FL

Sprzedawcy części do Honda Accord:

auto szrot
auto części zamienne
giełda części
auto części warszawa
części moto2
giełda części śląsk
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
moto2.pl
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części poznań
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto części poznań
moto2
auto szrot samochodowy
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
części uzywane samochodowe
auto części
gielda czesci
auto części słomczyn
auto kasacja części używane

Cena Antena Honda Accord Cena

Ogłoszenia części samochodowych Honda Accord znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Antena. Części w kategorii Audio-HiFi. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-06-01 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-07-16 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Honda Accord VII FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent tych pięknych części ma 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Honda Accord VII FL 1.8 2008 terenowy. Tanio Antena Honda Accord VII FL 1.8 2008 terenowy. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.8 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2008. Bryła tego samochodu to terenowy i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Honda. Ten model Accord na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach III, IV, V, VI, VI FL, VII, VII FL, VIII, VIII FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem antena . Więc mogłem samemu naprawić swoje Honda Accord wersja VII FL. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Honda Accord. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Ludzie mówią, że Honda Accord opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda Accord bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Honda Accord. Ważne że jestem z niego zadowolony. Czytałem na forum jak samemu wymienić antena do Accord. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma antena. Poszukałem antena na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wpisałem antena na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Honda Accord. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć antena. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Honda Accord. Pojechałem na stację do ziomka by zrozumieć jak podreperować  antena w Honda Accord. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę antena do Honda Accord. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem antena. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele antena. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Honda Accord na części.  


KONTAKT

tanio Antena Honda Accord VII FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Honda Accord VII FL
@parent