Antena Honda CR-V I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Antena Honda CR-V I
Antena Honda CR-V I

Sprzedawcy części do Honda CR-V:

auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
części używane opel
giełda części słomczyn
moto2.pl
giełda części śląsk
giełda części
części używane poznań
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
giełda części samochodowych
auto części zamienne
części moto2
auto części słomczyn
auto części warszawa
moto2
auto części
części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
auto części poznań
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe

Cena Antena Honda CR-V Cena

Używane części do Honda CR-V możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Antena. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Audio-HiFi. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-08-30 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Antena do Honda CR-V I przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca posiada 1 sztuk tych części samochodowych. Cena Antena Honda CR-V I 2.4 1999 cabrio. Tanio Antena Honda CR-V I 2.4 1999 cabrio. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 2.4 i wyprodukowany został w roku 1997. Buda tego pojazdu to cabrio i produkuje ten samochód marka Honda. Ten model CR-V dostępny jest w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem antena i teraz mogłem naprawić samemu Honda CR-V wersja I. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Honda CR-V. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. W niemieckim komisie mówili że Honda CR-V to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda CR-V bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Honda CR-V. Jestem dumny z posiadania tego auta. Raz tylko szukałem na szrocie antena do CR-V. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten antena. Zamontowałem antena do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Zgłosiłem poszukiwanie antena na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjechałem z treningu jakiś gościu uszkodził mój samochód Honda CR-V. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać antena. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Honda CR-V. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  antena w Honda CR-V. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę antena do Honda CR-V. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej antena. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Tam mają dużo antena. Widziałem na tym szrocie całe Honda CR-V na części.  


KONTAKT

tanio Antena Honda CR-V I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Antena Honda CR-V I
@parent