Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus

Sprzedawcy części do Ford Taurus:

auto części zamienne
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto części poznań
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
moto2
części moto2
części używane opel
auto części
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
auto części warszawa
moto2.pl
części używane poznań
auto szrot
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
giełda części poznań
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Ford Taurus i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Znajdziesz u nas części w kategorii Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-07-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Ford Taurus jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus 1.8 1998 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus 1.8 1998 pickup. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.8 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2006. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia pickup i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Ford. Ten model Taurus wyprodukowany został w wersjach Standard, mk, ford, LX DOHC.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś czujnik przepływomierza powietrza . Więc mogłem samemu naprawić swoje Ford Taurus. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Ford Taurus. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Dowiedziałem się od kolegi że Ford Taurus to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Taurus bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Ford Taurus. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Taurus. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Ford Taurus. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać czujnik przepływomierza powietrza. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Ford Taurus. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Ford Taurus. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Ford Taurus. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Widziałem na tym szrocie całe Ford Taurus na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus Czujnik przepływomierza powietrza Ford Taurus
@parent