Czujnik przepływomierza powietrza Ford Thunderbird

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Thunderbird
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Thunderbird

Sprzedawcy części do Ford Thunderbird:

części szrot samochodowy
części używane poznań
gielda czesci
moto2
części moto2
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
auto części zamienne
części używane opel
auto części warszawa
auto szrot
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto części
giełda części
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto czesci zamienne
auto części gliwice
auto części poznań
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane amerykańskie
moto2.pl
giełda części słomczyn

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Thunderbird Cena

Oferta części samochodowych Ford Thunderbird pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-07-05 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Ford Thunderbird jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Thunderbird 1.9 2006 van (minibus). Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Thunderbird 1.9 2006 van (minibus). To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.9 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2004. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to van (minibus) i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Ford. Ten model Thunderbird wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Ford Thunderbird. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Ford Thunderbird. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. W niemieckim komisie mówili że Ford Thunderbird to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Thunderbird bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Ford Thunderbird. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane czujnik przepływomierza powietrza do Thunderbird. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Już nie szukam czujnik przepływomierza powietrza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Moto2.pl znalazł dla mnie czujnik przepływomierza powietrza poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Ford Thunderbird. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Ford Thunderbird. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Ford Thunderbird. Tak sobie myślę że to nie jest problem bo wielu znajomych miało taką usterkę już nie raz Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Ford Thunderbird. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Chyba największa ilość czujnik przepływomierza powietrza. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Ford Thunderbird na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Thunderbird

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Thunderbird
@parent