Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect I
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect I

Sprzedawcy części do Ford Tourneo Connect:

auto części zamienne
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto części
części szrot samochodowy
moto2
auto części warszawa
giełda części
gielda czesci
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
części używane opel
części moto2
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
auto części gliwice
części używane poznań
giełda części samochodowych
auto czesci zamienne
moto2.pl
auto szrot
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Ford Tourneo Connect pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najtańsze części samochodowe w dziale Filtry. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-07-05 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Ford Tourneo Connect I przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent tych pięknych części ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect I 1.6 2003 coupe. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect I 1.6 2003 coupe. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.6 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2004. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to coupe i produkuje ten samochód marka Ford. Ten model Tourneo Connect wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Ford Tourneo Connect wersja I. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Ford Tourneo Connect. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. W komisie samochodowym mówili że Ford Tourneo Connect opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Tourneo Connect bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Ford Tourneo Connect. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem czujnik przepływomierza powietrza do Tourneo Connect. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Znalazłem czujnik przepływomierza powietrza w dobrej cenie i dobrym stanie. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem po części używane czujnik przepływomierza powietrza do Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Ford Tourneo Connect. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio czujnik przepływomierza powietrza. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Ford Tourneo Connect. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Ford Tourneo Connect. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Ford Tourneo Connect. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem czujnik przepływomierza powietrza. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Ford Tourneo Connect na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect I
@parent