Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect II
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect II

Sprzedawcy części do Ford Tourneo Connect:

czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
auto części gliwice
auto części warszawa
części używane poznań
moto2.pl
auto części poznań
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
auto części słomczyn
auto części
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
gielda czesci
części używane amerykańskie
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
zamienne czesci samochodowe
giełda części
części uzywane samochodowe
części moto2
moto2
auto szrot
części używane opel
giełda części poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Ford Tourneo Connect i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najlepsze części w kategorii Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-07-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Ford Tourneo Connect II jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect II 2.2 2015 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect II 2.2 2015 cabrio. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.2 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2016. Nadwozie w tym samochodziku to cabrio i to auto wyprodukowano przez producenta Ford. Ten model Tourneo Connect pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Wiedziałem jak to zamontować do Ford Tourneo Connect wersja II. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Ford Tourneo Connect. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Warsztat ze specjalizacją mówi że Ford Tourneo Connect w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Tourneo Connect bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Ford Tourneo Connect. Ważne że jestem z niego zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Tourneo Connect. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Ford Tourneo Connect. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Ford Tourneo Connect. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę czujnik przepływomierza powietrza w Ford Tourneo Connect. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Ford Tourneo Connect. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Ford Tourneo Connect na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Connect II
@parent