Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Custom

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Custom
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Custom

Sprzedawcy części do Ford Tourneo Custom:

giełda części moto2.pl
części używane opel
giełda części słomczyn
giełda części
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
moto2
auto części
auto części warszawa
części moto2
gielda czesci
auto części gliwice
części używane poznań
auto części poznań
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
moto2.pl
auto szrot
giełda części śląsk

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Custom Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Ford Tourneo Custom na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najtańsze części samochodowe w dziale Filtry. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-08-05 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Ford Tourneo Custom jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Custom 1.6 1998 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Custom 1.6 1998 SUV. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.6 i wyprodukowany został w roku 1999. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu SUV i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Ford. Ten model Tourneo Custom na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard, www.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Wiedziałem jak to zamontować do Ford Tourneo Custom. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Ford Tourneo Custom. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Ford Tourneo Custom to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Tourneo Custom bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Ford Tourneo Custom. Ważne że mi się nie psuje. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Tourneo Custom. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Już nie szukam czujnik przepływomierza powietrza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Ford Tourneo Custom. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Ford Tourneo Custom. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Ford Tourneo Custom. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Ford Tourneo Custom. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Tam mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Ford Tourneo Custom na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Custom

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Tourneo Custom
@parent