Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit Courier

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit Courier
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit Courier

Sprzedawcy części do Ford Transit Courier:

auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
części moto2
gielda czesci
moto2
giełda części
giełda części poznań
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
auto części zamienne
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
części używane poznań
giełda części słomczyn
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
auto części gliwice
auto części
części używane opel
auto szrot
auto części warszawa
moto2.pl
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit Courier Cena

Oferty części używanych samochodowych Ford Transit Courier i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części samochodowe w kategorii Filtry. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-07-05 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Ford Transit Courier przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Sprzedawca części posiada aktualnie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit Courier 1.5 2004 hatchback. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit Courier 1.5 2004 hatchback. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.5 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2004. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie hatchback i jest to auto producenta Ford. Ten model Transit Courier pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach Standard, courier.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Ford Transit Courier. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Ford Transit Courier. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Ktoś na facebooku pisał że Ford Transit Courier to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Transit Courier bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Ford Transit Courier. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do Transit Courier. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Wszędzie szukałem czujnik przepływomierza powietrza i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Ford Transit Courier. Rozpocząłem poszukiwania czujnik przepływomierza powietrza. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Ford Transit Courier. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Ford Transit Courier. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Ford Transit Courier. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Ford Transit Courier na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit Courier

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit Courier
@parent