Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V

Sprzedawcy części do Ford Transit:

części używane amerykańskie
auto części gliwice
auto części zamienne
części moto2
giełda części samochodowych
auto części słomczyn
moto2.pl
gielda czesci
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części słomczyn
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
auto czesci zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
części używane poznań
auto szrot samochodowy
auto części
giełda części
auto szrot
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
części szrot samochodowy
moto2
auto kasacja części używane

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit Cena

Oferty części używanych samochodowych Ford Transit pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części w kategorii Filtry. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-07-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Ford Transit V i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent ma na magazynie już tylko 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V 2.4 2003 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V 2.4 2003 terenowy. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.4 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2003. Kasta tego samochodu to terenowy i to auto wyprodukowano przez producenta Ford. Ten model Transit pojawił się na rynku w wersjach III, IV, V, VI, VII, VIII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Ford Transit wersja V. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Ford Transit. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Widziałem wczoraj w gazecie że Ford Transit to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Transit bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Ford Transit. Ważne że mi się nie psuje. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane czujnik przepływomierza powietrza do Transit. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej czujnik przepływomierza powietrza. Nie wiem czy czujnik przepływomierza powietrza pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Ford Transit. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Ford Transit. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Ford Transit. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Ford Transit. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Ford Transit na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit V
@parent