Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII

Sprzedawcy części do Ford Transit:

moto2
auto części
części szrot samochodowy
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto części gliwice
auto czesci zamienne
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
auto części poznań
giełda części
giełda części moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części zamienne
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
części używane poznań
gielda czesci
moto2.pl
części uzywane samochodowe

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit Cena

Części używane samochodowe na portalu z ofertami do Ford Transit przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części w kategorii Filtry. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-07-05 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Ford Transit VII jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII 1.5 2018 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII 1.5 2018 SUV. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 1.5 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 2013. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu SUV i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Ford. Ten model Transit wyszedł na cały świat w wersjach takich jak III, IV, V, VI, VII, VIII.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Ford Transit wersja VII. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Ford Transit. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Ford Transit to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Transit bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Ford Transit. Jestem dumny z posiadania tego auta. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Transit. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie czujnik przepływomierza powietrza. Już nie szukam czujnik przepływomierza powietrza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Ford Transit. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Ford Transit. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Ford Transit. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Ford Transit. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. czujnik przepływomierza powietrza. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Ford Transit na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII Czujnik przepływomierza powietrza Ford Transit VII
@parent