Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I

Sprzedawcy części do Ford Windstar:

auto części warszawa
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
giełda części słomczyn
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
części używane poznań
auto czesci zamienne
auto części poznań
auto części zamienne
gielda czesci
auto części słomczyn
moto2.pl
giełda części moto2.pl
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
części używane amerykańskie
auto szrot
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
giełda części
giełda części poznań
części moto2
moto2

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Ford Windstar w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Znajdziesz u nas części w kategorii Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-07-05 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Ford Windstar I przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I 1.6 1998 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I 1.6 1998 pickup. Pojemność tego auta to 1.6 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1997. Nadwozie tego pojazdu to pickup i to auto wyprodukowano przez producenta Ford. Ten model Windstar na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Ford Windstar wersja I. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Ford Windstar. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ktoś na facebooku pisał że Ford Windstar to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford Windstar bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Ford Windstar. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Windstar. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik przepływomierza powietrza. Znalazłem czujnik przepływomierza powietrza w dobrej cenie i dobrym stanie. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Ford Windstar. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio czujnik przepływomierza powietrza. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Ford Windstar. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę czujnik przepływomierza powietrza w Ford Windstar. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Ford Windstar. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Ford Windstar na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I
Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I Czujnik przepływomierza powietrza Ford Windstar I
@parent