Czujnik przepływomierza powietrza Ford

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Ford
Czujnik przepływomierza powietrza Ford

Sprzedawcy części do Ford :

części szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
gielda czesci
auto części słomczyn
auto części poznań
części używane opel
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
auto szrot
części moto2
auto części
części uzywane samochodowe
części używane poznań
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
giełda części poznań
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy
moto2
części używane amerykańskie
auto części zamienne
auto części gliwice
giełda części
moto2.pl
auto kasacja części używane

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Ford przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Oferty części w kategorii Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-05-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-06-20 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Ford przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Ford 2.0 1999 dostawczy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford 2.0 1999 dostawczy. Pojemność tego auta to 2.0 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2008. Bryła tego samochodu to dostawczy i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Ford. Ten model wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Ford. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Ford. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Specjaliści mówią że Ford to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Ford bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Ford. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do ZZZ Inny. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Wszystko było na miejscu z czujnik przepływomierza powietrza nie było problemu wszystko sprawne Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz czujnik przepływomierza powietrza i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Ford. Pojawiła się potrzeba znalezienia czujnik przepływomierza powietrza. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Ford. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Ford. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Ford. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Ford na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Ford

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Ford
@parent