Czujnik przepływomierza powietrza Honda Accord V

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Accord V
Czujnik przepływomierza powietrza Honda Accord V

Sprzedawcy części do Honda Accord:

auto części warszawa
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części
części uzywane samochodowe
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot
moto2
auto części zamienne
części moto2
giełda części samochodowych
auto części słomczyn
moto2.pl
auto kasacja części używane
części używane opel
części używane amerykańskie
giełda części śląsk
czesci samochodowe uzywane
auto części poznań
auto czesci zamienne
auto części gliwice
gielda czesci
giełda części
giełda części poznań
części używane poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Accord Cena

Ogłoszenia części samochodowych Honda Accord w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Używane części samochodowe z kategorii Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-08-05 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda Accord V jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Accord V 2.2 1994 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Accord V 2.2 1994 cabrio. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.2 i rozpoczęto produkcję tego autka w roku 1994. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to cabrio i ten samochód produkuje Honda. Ten model Accord wychodził w takich wersjach III, IV, V, VI, VI FL, VII, VII FL, VIII, VIII FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Honda Accord wersja V. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Honda Accord. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Słyszałem od mechanika że Honda Accord to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda Accord bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Honda Accord. Więc uwielbiam swój samochód. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem czujnik przepływomierza powietrza do Accord. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Wszystko było na miejscu z czujnik przepływomierza powietrza nie było problemu wszystko sprawne Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Honda Accord. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Honda Accord. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Honda Accord. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Honda Accord. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Kuzynka nie mogła uwierzyć jak zobaczyła ile jest szt. czujnik przepływomierza powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Honda Accord na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Accord V

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Accord V
@parent