Czujnik przepływomierza powietrza Honda Civic VI

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Civic VI
Czujnik przepływomierza powietrza Honda Civic VI

Sprzedawcy części do Honda Civic:

moto2.pl
części moto2
auto części warszawa
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
moto2
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
giełda części samochodowych
giełda części
auto części gliwice
części używane opel
gielda czesci
auto części słomczyn
auto części
auto części poznań
giełda części poznań
auto szrot
giełda części słomczyn
auto części zamienne
giełda części śląsk
części uzywane samochodowe
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Civic Cena

Zamienne części Honda Civic przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Filtry. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-07-05 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda Civic VI przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Civic VI 2.2 1996 dostawczy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Civic VI 2.2 1996 dostawczy. Pojemność tego auta to 2.2 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 1997. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to dostawczy i to auto wyprodukowano przez producenta Honda. Ten model Civic pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach IV, V, VI, VI FL, VII, VII FL, VIII, VIII FL, IX.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Honda Civic wersja VI. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Honda Civic. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. W komisie samochodowym mówili że Honda Civic to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda Civic bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Honda Civic. Ważne że mi się nie psuje. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do Civic. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej czujnik przepływomierza powietrza. Kupione czujnik przepływomierza powietrza było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz czujnik przepływomierza powietrza i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Honda Civic. Edward będzie musiał szybko wyszukać czujnik przepływomierza powietrza. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Honda Civic. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Honda Civic. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Honda Civic. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Honda Civic na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Civic VI

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Civic VI
@parent