Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V I FL

Sprzedawcy części do Honda CR-V:

auto szrot
auto części
części szrot samochodowy
moto2
części uzywane samochodowe
moto2.pl
części moto2
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
auto części gliwice
auto części warszawa
gielda czesci
auto części słomczyn
części używane poznań
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
giełda części
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
auto części zamienne
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
części używane opel
auto części poznań
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V Cena

Używane części do Honda CR-V pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części samochodowe w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-08-05 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda CR-V I FL i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Oferent posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V I FL 2.4 2000 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V I FL 2.4 2000 pickup. Pojemność tego auta to 2.4 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2000. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu pickup i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Honda. Ten model CR-V na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Honda CR-V wersja I FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Honda CR-V. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Dowiedziałem się od kolegi że Honda CR-V to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda CR-V bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Honda CR-V. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do CR-V. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten czujnik przepływomierza powietrza. Kupione czujnik przepływomierza powietrza było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Honda CR-V. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Teraz będę chciał bardzo mocno znaleźć ten część ale gdzie ja tego poszukam może znajdę w Internecie Honda CR-V. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Honda CR-V. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Honda CR-V. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Chyba największa ilość czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Honda CR-V na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V I FL
@parent