Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V II FL

Sprzedawcy części do Honda CR-V:

giełda części
giełda części poznań
gielda czesci
części uzywane samochodowe
części używane poznań
czesci samochodowe uzywane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
auto części
auto szrot samochodowy
moto2
auto części poznań
giełda części samochodowych
części używane opel
auto szrot
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
moto2.pl
auto części słomczyn
auto części gliwice
części moto2
giełda części śląsk
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V Cena

Oferty części używanych samochodowych Honda CR-V w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-07-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda CR-V II FL i wstawiona została do taniej sprzedaży. Oferent ma na magazynie już tylko 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V II FL 2.4 2007 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V II FL 2.4 2007 kombi. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 2.4 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2007. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie kombi i twórcą tego pojazdu jest Honda. Ten model CR-V wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Honda CR-V wersja II FL. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Honda CR-V. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. W komisie samochodowym mówili że Honda CR-V to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda CR-V bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Honda CR-V. Jestem dumny z posiadania tego auta. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do CR-V. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Znalazłem czujnik przepływomierza powietrza w dobrej cenie i dobrym stanie. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Honda CR-V. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Honda CR-V. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Honda CR-V. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Honda CR-V. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Honda CR-V na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V II FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-V II FL
@parent