Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-Z

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-Z
Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-Z

Sprzedawcy części do Honda CR-Z:

giełda części śląsk
auto części słomczyn
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto części zamienne
części używane amerykańskie
gielda czesci
auto części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
części moto2
giełda części moto2.pl
części szrot samochodowy
auto części poznań
giełda części poznań
auto szrot
moto2.pl
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
części używane poznań
giełda części
auto części gliwice
auto części warszawa
moto2
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
części używane opel
zamienne czesci samochodowe

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-Z Cena

Używane części do Honda CR-Z przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-07-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda CR-Z przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-Z 1.8 2012 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-Z 1.8 2012 terenowy. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.8 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2012. Buda tego pojazdu to terenowy i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Honda. Ten model CR-Z stworzony został w takich wersjach jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Mogę zabrać się za naprawę podobno bezawaryjnego Honda CR-Z. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Honda CR-Z. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Ludzie mówią, że Honda CR-Z w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda CR-Z bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Honda CR-Z. Ważne że jestem z niego zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do CR-Z. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Honda CR-Z. Teraz będę musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Honda CR-Z. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę czujnik przepływomierza powietrza w Honda CR-Z. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Honda CR-Z. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Chyba największa ilość czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Honda CR-Z na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-Z

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda CR-Z
@parent