Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX del Sol

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX del Sol
Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX del Sol

Sprzedawcy części do Honda CRX:

moto2
moto2.pl
auto części zamienne
auto czesci zamienne
giełda części moto2.pl
części używane opel
części szrot samochodowy
części moto2
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
giełda części
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
części używane amerykańskie
giełda części poznań
auto szrot samochodowy
gielda czesci
giełda części śląsk
auto części
auto części poznań
auto części gliwice
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
części używane poznań
auto szrot
czesci samochodowe uzywane

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX Cena

Zamienne części Honda CRX przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-07-05 i to aktualna prezentacja do dzisiaj 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda CRX del Sol przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX del Sol 1.6 1992 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX del Sol 1.6 1992 terenowy. Ekonomiczne auto z silnikiem 1.6 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1994. Bryła tego samochodu to terenowy i ten samochód produkuje Honda. Ten model CRX wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak II, del Sol.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Honda CRX wersja del Sol. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Honda CRX. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Gdzieś na forum czytałem że Honda CRX to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda CRX bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Honda CRX. Więc uwielbiam swój samochód. Czy ktoś wie gdzie mogę kupić używane czujnik przepływomierza powietrza do CRX. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten czujnik przepływomierza powietrza. Wszystko było na miejscu z czujnik przepływomierza powietrza nie było problemu wszystko sprawne Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Honda CRX. Teraz będę musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Honda CRX. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Honda CRX. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Honda CRX. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Ktoś przyjechał na szrot i zostawił całe Honda CRX na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX del Sol

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX del Sol
@parent