Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX II
Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX II

Sprzedawcy części do Honda CRX:

części szrot samochodowy
auto szrot
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto części warszawa
części moto2
części używane amerykańskie
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk
moto2.pl
giełda części samochodowych
auto części poznań
giełda części poznań
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
giełda części
części używane poznań
moto2
auto kasacja części używane
auto części słomczyn
gielda czesci
auto części zamienne
auto części gliwice
zamienne czesci samochodowe
auto części
giełda części moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Honda CRX pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-07-05 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda CRX II przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX II 1.9 1987 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX II 1.9 1987 SUV. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1987. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to SUV i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Honda. Ten model CRX wychodził w różnych wersjach m.in. II, del Sol.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Teraz sam naprawię swoje najładniejsze Honda CRX wersja II. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Honda CRX. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Gdzieś na forum czytałem że Honda CRX bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda CRX bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Honda CRX. Więc uwielbiam swój samochód. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do CRX. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Dzisiaj rano wyruszyłem do pracy aż nagle okazało się że uszkodziłem swój samochód Honda CRX. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Honda CRX. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę czujnik przepływomierza powietrza w Honda CRX. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części czujnik przepływomierza powietrza do Honda CRX. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Zrobiłem lepsze zakupy niż żona. W okolicznym szrocie koło Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Honda CRX na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda CRX II
@parent