Czujnik przepływomierza powietrza Honda Element

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Element
Czujnik przepływomierza powietrza Honda Element

Sprzedawcy części do Honda Element:

części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
gielda czesci
auto części
części moto2
auto czesci zamienne
auto części gliwice
giełda części poznań
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
giełda części
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
giełda części słomczyn
części używane opel
auto części warszawa
auto części słomczyn
giełda części śląsk
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części poznań
części szrot samochodowy
auto części zamienne
części używane poznań
moto2.pl
auto szrot

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Element Cena

Sprzedawcy części samochodowych Honda Element możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Oferty części w kategorii Filtry. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-07-05 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda Element przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Element 1.8 2003 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Element 1.8 2003 terenowy. Samochód ten posiada pojemność silnika 1.8 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2003. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia terenowy i ten samochód produkuje Honda. Ten model Element pojawił się na rynku w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Honda Element. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Honda Element. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Warsztat ze specjalizacją mówi że Honda Element to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda Element bo mnie to nie interesuje. Wiem że można samemu naprawić Honda Element. Jestem dumny z posiadania tego auta. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza do Element. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Honda Element. Edward będzie musiał szybko wyszukać czujnik przepływomierza powietrza. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Honda Element. Gdy tylko Wujek powie mi to będę wiedział jak naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Honda Element. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Honda Element. Nie stać mnie na nowe części więc szukałem na giełdzie internetowej i znalazłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Honda Element na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Element

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Element
@parent