Czujnik przepływomierza powietrza Honda FR-V FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda FR-V FL
Czujnik przepływomierza powietrza Honda FR-V FL

Sprzedawcy części do Honda FR-V:

auto części gliwice
części uzywane samochodowe
gielda czesci
giełda części samochodowych
moto2
auto części poznań
części używane opel
auto szrot
części szrot samochodowy
giełda części
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
moto2.pl
auto części zamienne
giełda części słomczyn
auto części
części używane poznań
auto części warszawa
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
auto szrot samochodowy
giełda części poznań
auto kasacja części używane
giełda części śląsk

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda FR-V Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Honda FR-V i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie części samochodowe wg działu Filtry. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-07-05 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda FR-V FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda FR-V FL 1.8 2009 hatchback. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda FR-V FL 1.8 2009 hatchback. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.8 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2009. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia hatchback i producentem tego pojazdu jest Honda. Ten model FR-V na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Wiedziałem jak to zamontować do Honda FR-V wersja FL. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Honda FR-V. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Widziałem wczoraj w gazecie że Honda FR-V opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda FR-V bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Honda FR-V. Ważne że jestem z niego zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do FR-V. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wszędzie szukałem czujnik przepływomierza powietrza i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja przyjaciółka pojechała ze mną do kina i uszkodziła niestety mój piękny samochód Honda FR-V. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Honda FR-V. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Honda FR-V. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Honda FR-V. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Honda FR-V na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda FR-V FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda FR-V FL
@parent