Czujnik przepływomierza powietrza Honda Insight II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Insight II
Czujnik przepływomierza powietrza Honda Insight II

Sprzedawcy części do Honda Insight:

auto części poznań
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
części używane amerykańskie
części moto2
moto2
giełda części moto2.pl
części używane poznań
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
giełda części
części używane opel
auto części
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto części gliwice
części szrot samochodowy
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
auto szrot
moto2.pl
giełda części poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Insight Cena

Oferta części samochodowych Honda Insight i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części w kategorii Filtry. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-05-05 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-06-20 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda Insight II i wstawiona została do taniej sprzedaży. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Insight II 1.6 2009 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Insight II 1.6 2009 cabrio. Pojemność tego auta to 1.6 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2009. Blacha w tej maszynie występuje m.in. nadwoziu cabrio i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Honda. Ten model Insight pojawił się na rynku w wersjach I, II, II FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Honda Insight wersja II. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Honda Insight. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ludzie mówią, że Honda Insight W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda Insight bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Honda Insight. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do Insight. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Co za Pech stoję sobie grzecznie autem na parkingu aż tu nagle jakiś świr w Bmw wjeżdża w moje Auto Honda Insight. Żona każe mi teraz poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Honda Insight. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą czujnik przepływomierza powietrza w Honda Insight. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę czujnik przepływomierza powietrza do Honda Insight. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Honda Insight na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Insight II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Insight II
@parent