Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend II
Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend II

Sprzedawcy części do Honda Legend:

auto części poznań
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
gielda czesci
części moto2
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto części słomczyn
giełda części
giełda części moto2.pl
auto części warszawa
części uzywane samochodowe
moto2
auto czesci zamienne
auto części
moto2.pl
części szrot samochodowy
części używane opel
auto części zamienne
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
giełda części słomczyn
auto szrot
giełda części poznań
giełda części śląsk

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Honda Legend pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Znajdziesz u nas części w kategorii Filtry. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-07-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda Legend II i wstawiona została do taniej sprzedaży. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend II 2.2 1994 dostawczy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend II 2.2 1994 dostawczy. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.2 i wyprodukowany został w roku 1992. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie dostawczy i producentem tego pojazdu jest Honda. Ten model Legend na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach II, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Honda Legend wersja II. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Honda Legend. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Czytałem na forum, że Honda Legend to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda Legend bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Honda Legend. Jestem dumny z posiadania tego auta. Wczoraj auto uległo awarii i potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza do Legend. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz czujnik przepływomierza powietrza i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Honda Legend. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio czujnik przepływomierza powietrza. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Honda Legend. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Honda Legend. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Honda Legend. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Tam mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem na tym placu calutkie Honda Legend na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend II
@parent