Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend IV

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend IV
Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend IV

Sprzedawcy części do Honda Legend:

auto części słomczyn
auto części gliwice
części szrot samochodowy
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
giełda części śląsk
auto kasacja części używane
części używane amerykańskie
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
auto części poznań
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
moto2.pl
giełda części słomczyn
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
auto części
auto szrot samochodowy
części moto2
giełda części samochodowych
moto2
giełda części
auto czesci zamienne
części uzywane samochodowe
gielda czesci

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend Cena

Ogłoszenia części samochodowych Honda Legend na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-07-05 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda Legend IV jest wystawione do sprzedania. Wystawiający ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend IV 1.8 2004 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend IV 1.8 2004 cabrio. Zaletą tego auta jest jego pojemność 1.8 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2007. Buda tego auta to cabrio i jest to auto producenta Honda. Ten model Legend wychodził w takich wersjach II, III, III FL, IV, IV FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Honda Legend wersja IV. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Honda Legend. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W komisie samochodowym mówili że Honda Legend to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda Legend bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Honda Legend. Jestem dumny z posiadania tego auta. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Legend. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Honda Legend. Z moim kumplem czas zacząć szukać czujnik przepływomierza powietrza. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Honda Legend. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Honda Legend. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Honda Legend. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo czujnik przepływomierza powietrza. Widziałem na tym szrocie całe Honda Legend na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend IV

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Legend IV
@parent