Czujnik przepływomierza powietrza Honda Odyssey I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Odyssey I
Czujnik przepływomierza powietrza Honda Odyssey I

Sprzedawcy części do Honda Odyssey:

giełda części słomczyn
giełda części poznań
auto części warszawa
zamienne czesci samochodowe
części moto2
moto2
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
giełda części
części używane opel
części uzywane samochodowe
części używane amerykańskie
auto części
gielda czesci
auto części gliwice
części używane poznań
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto szrot
auto części słomczyn
auto kasacja części używane
auto części zamienne
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
auto części poznań
części szrot samochodowy
giełda części śląsk
giełda części samochodowych

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Odyssey Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Honda Odyssey znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części w kategorii Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-07-05 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda Odyssey I przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Oferent posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda Odyssey I 2.2 1997 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Odyssey I 2.2 1997 terenowy. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.2 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1996. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to terenowy i twórcą tego pojazdu jest Honda. Ten model Odyssey dostępny jest w wersjach I, II, III, IV, V.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś czujnik przepływomierza powietrza . Więc mogłem samemu naprawić swoje Honda Odyssey wersja I. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Honda Odyssey. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Gdzieś na forum czytałem że Honda Odyssey to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda Odyssey bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Honda Odyssey. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza do Odyssey. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Nie wiem czy czujnik przepływomierza powietrza pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Honda Odyssey. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Zastanawiałem się odkrywałem świat chciałem naprawdę znaleźć coś w Internecie Honda Odyssey. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Honda Odyssey. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Honda Odyssey. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Honda Odyssey na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda Odyssey I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda Odyssey I
@parent