Czujnik przepływomierza powietrza Honda S2000

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Honda S2000
Czujnik przepływomierza powietrza Honda S2000

Sprzedawcy części do Honda S2000:

części moto2
auto części zamienne
części używane poznań
giełda części słomczyn
części używane opel
auto czesci zamienne
gielda czesci
auto części poznań
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
auto szrot
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto części warszawa
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
moto2
auto części gliwice
moto2.pl
giełda części poznań
części szrot samochodowy
auto części
zamienne czesci samochodowe

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda S2000 Cena

Tanie części do Honda S2000 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Oferty części w kategorii Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-07-05 i jest to oferta aktualna aż do dnia dzisiejszego czyli 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Honda S2000 przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Honda S2000 2.3 2008 sedan. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda S2000 2.3 2008 sedan. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.3 i wyprodukowano go w roku 2005. Bryła tego samochodu to sedan i pojazd ten wyjeżdża z fabryki Honda. Ten model S2000 pojawił się na rynku w wersjach Standard, polift.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Honda S2000. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Honda S2000. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Warsztat ze specjalizacją mówi że Honda S2000 w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Honda S2000 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Honda S2000. Więc uwielbiam swój samochód. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do S2000. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma czujnik przepływomierza powietrza. Nie wiem czy czujnik przepływomierza powietrza pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Gdzie szukać czujnik przepływomierza powietrza najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Wczoraj widziałem jak kumpela wyjeżdżała z parkingu i przez swojego syna zepsuła swój samochód Honda S2000. Żona każe mi teraz poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Honda S2000. Skontaktuje się ze znajomym i pogadam jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Honda S2000. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Honda S2000. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Było tam mega dużo czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Honda S2000 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Honda S2000

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Honda S2000
@parent