Czujnik przepływomierza powietrza Hummer H1

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hummer H1
Czujnik przepływomierza powietrza Hummer H1

Sprzedawcy części do Hummer H1:

części używane amerykańskie
moto2
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
auto szrot
giełda części słomczyn
części używane opel
części szrot samochodowy
auto części gliwice
auto szrot samochodowy
części używane poznań
części uzywane samochodowe
części moto2
giełda części śląsk
auto części
auto czesci zamienne
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
auto części zamienne
moto2.pl
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
giełda części moto2.pl
giełda części

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hummer H1 Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Hummer H1 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najtańsze części samochodowe w dziale Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-07-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hummer H1 i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hummer H1 2.2 1995 van (minibus). Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hummer H1 2.2 1995 van (minibus). Ekonomiczne auto z silnikiem 2.2 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1992. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to van (minibus) i twórcą tego pojazdu jest Hummer. Ten model H1 wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym czujnik przepływomierza powietrza . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Hummer H1. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Hummer H1. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ludzie mówią, że Hummer H1 to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hummer H1 bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Hummer H1. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do H1. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. Największy szrot samochodowy w moim mieście więc tam kupuję klamoty do auta. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Moto2.pl znalazł dla mnie czujnik przepływomierza powietrza poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Hummer H1. Gdzie ja znajdę takie tanie czujnik przepływomierza powietrza. I nie bardzo miałem w głowie gdzie poszukać ale wpadłem na Forum Hummer H1. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hummer H1. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hummer H1. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Hummer H1 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hummer H1

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hummer H1
@parent