Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I Prime

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I Prime
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I Prime

Sprzedawcy części do Hyundai Atos:

auto części
części uzywane samochodowe
części moto2
części używane opel
części szrot samochodowy
auto części warszawa
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
giełda części używanych samochodowych poznań
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto części poznań
giełda części słomczyn
auto części gliwice
auto części słomczyn
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
auto szrot
giełda części śląsk
gielda czesci
giełda części poznań
moto2.pl
auto szrot samochodowy
moto2
giełda części
auto kasacja części używane
części używane poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Hyundai Atos możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Wybierz części samochodowe z kategorii Filtry. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-08-05 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Atos I Prime jest wystawione do sprzedania. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I Prime 1.6 1999 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I Prime 1.6 1999 kombi. Ten samochód ma wbudowany silnik z pojemnością 1.6 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2000. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie kombi i twórcą tego pojazdu jest Hyundai. Ten model Atos pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I Prime, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza i teraz mogłem naprawić samemu Hyundai Atos wersja I Prime. Czuję się świetnie kiedy jeżdżę moim sportowym tuningowym Hyundai Atos. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Hyundai Atos to bardzo awaryjne auto, ale Ja się z tym nie zgadzam. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Atos bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Hyundai Atos. Jestem dumny z posiadania tego auta. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Atos. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja żona pojechała na zakupy i uszkodziła mi samochód Hyundai Atos. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać czujnik przepływomierza powietrza. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Hyundai Atos. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Atos. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Następnym razem pojadę sam i nie uszkodzę [nazwa części] do [marka model].  czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Atos. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio czujnik przepływomierza powietrza. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Hyundai Atos na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I Prime

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I Prime
@parent