Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I

Sprzedawcy części do Hyundai Atos:

części używane poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
części szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto części warszawa
części używane opel
giełda części śląsk
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
części moto2
czesci samochodowe uzywane
auto szrot
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
gielda czesci
auto części poznań
giełda części
auto części zamienne
moto2
auto części
moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Hyundai Atos i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Filtry. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-07-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Atos I przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I 2.4 2000 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I 2.4 2000 cabrio. Auto te ma pojemność silniczka 2.4 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1999. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia cabrio i producentem tego pojazdu jest Hyundai. Ten model Atos pojawił się na rynku w wersjach I, I Prime, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Hyundai Atos wersja I. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Hyundai Atos. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Widziałem wczoraj w gazecie że Hyundai Atos opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Atos bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Hyundai Atos. Więc uwielbiam swój samochód. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Atos. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik przepływomierza powietrza. Nie wiem czy czujnik przepływomierza powietrza pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Hyundai Atos. Teraz będę musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Hyundai Atos. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Atos. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Atos. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Hyundai Atos na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Atos I
@parent