Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I FL

Sprzedawcy części do Hyundai Elantra:

giełda części używanych samochodowych poznań
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
moto2
gielda czesci
auto części
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
moto2.pl
auto części słomczyn
części używane poznań
auto szrot
giełda części
giełda części śląsk
auto części zamienne
części używane opel
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
auto części warszawa
części szrot samochodowy
auto czesci zamienne
części używane amerykańskie
auto części gliwice
części moto2
giełda części samochodowych
auto części poznań
giełda części moto2.pl
auto szrot samochodowy

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Hyundai Elantra możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części w kategorii Filtry. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-07-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Elantra I FL jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent ma na magazynie już tylko 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I FL 2.0 1995 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I FL 2.0 1995 pickup. Pojemność tego auta to 2.0 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1993. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to pickup i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Hyundai. Ten model Elantra wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, V.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Hyundai Elantra wersja I FL. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Hyundai Elantra. Dodam że mam w nim jasne skórzane tapicerki jak nowe. Słyszałem od mechanika że Hyundai Elantra to niezwykle zjawiskowe auto z mocnym silnikiem i niezawodnym i bardzo ekonomiczne. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Elantra bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Hyundai Elantra. Wiedziałem że kupuję niezawodne auto. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do Elantra. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Szrot tak duży jak giełda części używanych w Poznaniu - Przeźmierowo na którą często jeździłem po części. Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Nie wiem czy czujnik przepływomierza powietrza pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Hyundai Elantra. No to pięknie, wspaniałe, szukamy czujnik przepływomierza powietrza. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Hyundai Elantra. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Elantra. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy pomyślę o pysznym obiedzie pojadę bezpiecznie i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Elantra. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Hyundai Elantra na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I FL
@parent