Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I

Sprzedawcy części do Hyundai Elantra:

auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto szrot samochodowy
części szrot samochodowy
auto części zamienne
auto szrot
giełda części
giełda części poznań
auto części poznań
moto2.pl
auto części warszawa
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
auto części
auto kasacja części używane
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
auto części słomczyn
giełda części śląsk
części moto2
części używane poznań
moto2
gielda czesci
części uzywane samochodowe
części używane opel
części używane amerykańskie

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Hyundai Elantra możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-08-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Elantra I i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I 2.2 1990 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I 2.2 1990 pickup. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.2 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 1991. Bryła tego samochodu to pickup i produkuje ten samochód marka Hyundai. Ten model Elantra pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, V.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Hyundai Elantra wersja I. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Hyundai Elantra. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ktoś na facebooku pisał że Hyundai Elantra ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Elantra bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Hyundai Elantra. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Elantra. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i od razu sam zamontowałem do samochodu. Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Hyundai Elantra. Musiałem poszukać  czujnik przepływomierza powietrza. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Hyundai Elantra. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Elantra. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Elantra. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio czujnik przepływomierza powietrza. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Widziałem na tym szrocie całe Hyundai Elantra na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra I
@parent