Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II FL

Sprzedawcy części do Hyundai Elantra:

auto części poznań
części szrot samochodowy
giełda części poznań
auto części
giełda części samochodowych
giełda części moto2.pl
auto czesci zamienne
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
auto szrot samochodowy
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
części używane amerykańskie
moto2.pl
auto części zamienne
czesci samochodowe uzywane
moto2
auto części gliwice
części używane poznań
części moto2
części używane opel
auto szrot
giełda części słomczyn
auto części warszawa
gielda czesci
auto części słomczyn

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra Cena

Oferty części używanych samochodowych Hyundai Elantra znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najtańsze części samochodowe w dziale Filtry. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-07-05 i oczywiście to ogłoszenie jest dostępne i aktualne cały czas, nawet do tej chwili 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Elantra II FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Stacja demontażu pojazdu przechowuje 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II FL 2.4 1999 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II FL 2.4 1999 kombi. Pojazd ten ma pojemność silnika 2.4 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1999. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie kombi i twórcą tego pojazdu jest Hyundai. Ten model Elantra na rynku europejskim dostępny jest na pewno w wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, V.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Hyundai Elantra wersja II FL. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Hyundai Elantra. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Dowiedziałem się od kolegi że Hyundai Elantra ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Elantra bo mnie to nie interesuje. Chyba zapiszę się do klubu miłośników fanklub Hyundai Elantra. Kocham te samochody. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Elantra. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. To chyba jedyny szrot na którym znalazłem czujnik przepływomierza powietrza. Już nie szukam czujnik przepływomierza powietrza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Hyundai Elantra. Nadszedł czas znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Hyundai Elantra. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Elantra. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Elantra. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Hyundai Elantra na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II FL
@parent