Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II

Sprzedawcy części do Hyundai Elantra:

czesci samochodowe uzywane
giełda części
auto kasacja części używane
moto2.pl
gielda czesci
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto części
części szrot samochodowy
auto części gliwice
części używane poznań
auto części słomczyn
auto części zamienne
części moto2
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
giełda części śląsk
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
auto części poznań
moto2
auto czesci zamienne
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
giełda części poznań
auto części warszawa
auto szrot

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra Cena

Sprzedawcy części samochodowych Hyundai Elantra znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części samochodowe w kategorii Filtry. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-07-05 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Elantra II przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca ma dostępne w tej chwili 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II 2.4 1995 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II 2.4 1995 cabrio. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 2.4 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1997. Nadwodzie tego nieprzeciętnego samochodu to cabrio i jest to pojazd marki Hyundai. Ten model Elantra wychodził w takich wersjach I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, V.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś czujnik przepływomierza powietrza i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Hyundai Elantra wersja II. Nie wiedziałem gdzie kupić auto ale udało się kupić Hyundai Elantra. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. Ludzie mówią, że Hyundai Elantra w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Elantra bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Hyundai Elantra. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to czujnik przepływomierza powietrza do Elantra. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Hyundai Elantra. Z moim kumplem czas zacząć szukać czujnik przepływomierza powietrza. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Hyundai Elantra. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Elantra. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Elantra. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na moto2 i tanio kupię czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Hyundai Elantra na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra II
@parent