Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra V

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra V
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra V

Sprzedawcy części do Hyundai Elantra:

części używane opel
auto części
moto2
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
auto części zamienne
części szrot samochodowy
moto2.pl
części moto2
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
auto części poznań
giełda części
auto części słomczyn
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
auto części warszawa
auto czesci zamienne
części używane poznań
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Hyundai Elantra i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Wybierz części samochodowe z kategorii Filtry. Pokazana tutaj część do samochodu została dodana przez szrot w dniu 2018-07-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Elantra V przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Sprzedawca części posiada aktualnie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra V 1.5 2012 SUV. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra V 1.5 2012 SUV. Pojemność tego auta to 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2018. Bryła tego samochodu to SUV i jest to auto producenta Hyundai. Ten model Elantra wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III, III FL, IV, V.


Opinie mechaników i blacharzy

Na internetowej giełdzie kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Hyundai Elantra wersja V. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Hyundai Elantra. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Specjaliści mówią że Hyundai Elantra to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Elantra bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Hyundai Elantra. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do Elantra. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na Moto2.pl. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Jak nie dostanę czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl to już nigdzie nie kupię. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Hyundai Elantra. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Hyundai Elantra. Niezależnie od pogody podjadę do przyjaciela i dowiem się jak naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Elantra. Co za pech, złapałem usterkę ale spróbuję to ogarnąć samemu Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Elantra. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych moto2 i uzyskałem w świetnej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Kasa nie leży na ulicy więc kupiłem części w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Hyundai Elantra na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra V

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Elantra V
@parent