Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Galloper I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Galloper I
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Galloper I

Sprzedawcy części do Hyundai Galloper:

auto szrot samochodowy
gielda czesci
auto części warszawa
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części zamienne
auto części poznań
giełda części śląsk
giełda części
auto części
czesci samochodowe uzywane
auto części gliwice
auto czesci zamienne
giełda części poznań
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
części używane opel
auto szrot
moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto części słomczyn
moto2
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
auto kasacja części używane
części moto2
części używane poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Galloper Cena

Wyjątkowy portal ogłoszeniowy z częściami do Hyundai Galloper przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najlepsze części w kategorii Filtry. Sprzedawca części samochodowych dodał ofertę w dniu 2018-08-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Galloper I przeznaczona na sprzedaż. Sprzedawca części samochodowych na magazynie ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Galloper I 1.9 1994 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Galloper I 1.9 1994 cabrio. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.9 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 1992. Nadwozie zastosowane w tym aucie to segment nadwozia cabrio i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Hyundai. Ten model Galloper dostępny jest w wersjach I, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów czujnik przepływomierza powietrza i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Hyundai Galloper wersja I. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Hyundai Galloper. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Czytałem na forum, że Hyundai Galloper opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Galloper bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Hyundai Galloper. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych Moto2.pl i kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza do Galloper. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Następnym razem poszukam na auto szrocie internetowym Moto2.pl ten czujnik przepływomierza powietrza. Znalazłem czujnik przepływomierza powietrza w dobrej cenie i dobrym stanie. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Hyundai Galloper. No to pięknie, wspaniałe, szukamy czujnik przepływomierza powietrza. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Hyundai Galloper. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Galloper. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Galloper. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Hyundai Galloper na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Galloper I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Galloper I
@parent