Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis I FL

Sprzedawcy części do Hyundai Genesis:

części używane poznań
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
części moto2
giełda części
części używane opel
giełda części słomczyn
auto części słomczyn
auto części poznań
moto2
auto szrot
części używane amerykańskie
auto części warszawa
giełda części poznań
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części samochodowych
auto części
auto części zamienne
giełda części śląsk
moto2.pl
auto części gliwice
części uzywane samochodowe
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Hyundai Genesis na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Filtry. Niniejsza oferta sprzedaży części została wstawiona w dniu 2018-08-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Genesis I FL i widnieje tutaj jako do sprzedania. Oferent posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis I FL 2.3 2012 hatchback. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis I FL 2.3 2012 hatchback. Ekonomiczne auto z silnikiem 2.3 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2012. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to hatchback i to auto wyprodukowano przez producenta Hyundai. Ten model Genesis wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na auto szrocie z częściami używanymi kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Hyundai Genesis wersja I FL. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Hyundai Genesis. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Ktoś na facebooku pisał że Hyundai Genesis ma najlepszy silnik jaki montowali w tym samochodzie i jestem z tego dumny. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Genesis bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Hyundai Genesis. Ważne że mi się nie psuje. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do Genesis. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Wszystko było na miejscu z czujnik przepływomierza powietrza nie było problemu wszystko sprawne Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wszędzie szukałem czujnik przepływomierza powietrza i znalazłem na szrocie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Nie ma to jak wyjechać rano na zakupy i uderzyć w lampę I zmasakrować Błotnik w aucie Hyundai Genesis. Chyba będę na moto2 musiał poszukać czujnik przepływomierza powietrza. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Hyundai Genesis. Spotkam się z kumplem i pogadam o tym jak naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Genesis. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  Poproszę mojego znajomego żeby mi jechał moim autem wtedy nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Genesis. Podczas wieczornych Wojaże internetowych szukałem części i odkryłem bardzo tanio czujnik przepływomierza powietrza. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele czujnik przepływomierza powietrza. Widziałem na tym szrocie całe Hyundai Genesis na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis I FL
@parent