Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis II
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis II

Sprzedawcy części do Hyundai Genesis:

auto szrot
giełda części śląsk
giełda części moto2.pl
części używane poznań
auto czesci zamienne
auto części zamienne
auto części
giełda części słomczyn
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
auto kasacja części używane
moto2
moto2.pl
auto części słomczyn
auto części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
giełda części samochodowych
części szrot samochodowy
części używane amerykańskie
giełda części poznań
części moto2
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto części gliwice
gielda czesci
giełda części

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis Cena

Sprzedawcy części samochodowych Hyundai Genesis pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie części samochodowe wg działu Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-07-05 i jest ważna cały czas również do dziś 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Genesis II przeznaczona na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis II 1.5 2017 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis II 1.5 2017 terenowy. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.5 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2013. Nadwozie tego pojazdu to terenowy i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Hyundai. Ten model Genesis stworzony został w takich wersjach jak I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Hyundai Genesis wersja II. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Hyundai Genesis. I wiem kto ma części używane do mojego auta. W komisie samochodowym mówili że Hyundai Genesis w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Genesis bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Hyundai Genesis. Ważne że jestem z niego zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do Genesis. Widziałem całe takie auto na części w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Już nie szukam czujnik przepływomierza powietrza wszystko dostępne na miejscu i nie zniszczone. Jest już więcej sprzedawców i części niż na giełdzie części używanych w Poznaniu więc kupuję. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Hyundai Genesis. Rozpocząłem poszukiwania czujnik przepływomierza powietrza. I co teraz zrobić czas popytać znajomych o części Hyundai Genesis. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Genesis. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Genesis. Mojego wspaniałego kumpla szukałem po Internecie super oferty i znalazłem w nieziemskiej cenie czujnik przepływomierza powietrza. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Chyba największa ilość czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Hyundai Genesis na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Genesis II
@parent