Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz FL

Sprzedawcy części do Hyundai Getz:

auto szrot
giełda części poznań
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
części moto2
moto2
auto części gliwice
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
gielda czesci
części używane amerykańskie
giełda części samochodowych
czesci samochodowe uzywane
części szrot samochodowy
moto2.pl
auto szrot samochodowy
części używane opel
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
auto kasacja części używane
giełda części śląsk
zamienne czesci samochodowe
giełda części
części używane poznań
auto części
auto części warszawa
auto części poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz Cena

Zamienne części Hyundai Getz na tej stronie prezentuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Używane części samochodowe z kategorii Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-07-05 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Getz FL i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz FL 1.6 2009 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz FL 1.6 2009 terenowy. Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 1.6 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2009. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie terenowy i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Hyundai. Ten model Getz wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Hyundai Getz wersja FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Hyundai Getz. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Ludzie mówią, że Hyundai Getz to najlepsze auto w swojej klasie i przyzwoicie zachowuje się na drodze, test na torze był ok. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Getz bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Hyundai Getz. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Na aukcji używanych części samochodowych znalazłem czujnik przepływomierza powietrza do Getz. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Hyundai Getz. Nadszedł czas znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Hyundai Getz. Choćbym źle się czuł to dowiem się co zrobić, aby naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Getz. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy wieczorem będę wracał postaram się nie popsuć czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Getz. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Właściciel złomowiska pokazał mi samochody całe Hyundai Getz na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz FL
@parent