Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz

Sprzedawcy części do Hyundai Getz:

auto części
części moto2
części szrot samochodowy
giełda części śląsk
auto części gliwice
części używane amerykańskie
auto szrot
części uzywane samochodowe
giełda części
giełda części samochodowych
moto2
auto części słomczyn
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane opel
auto części poznań
auto czesci zamienne
moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
auto kasacja części używane
giełda części poznań
auto części warszawa
giełda części moto2.pl
auto części zamienne
giełda części słomczyn
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
auto szrot samochodowy

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz Cena

Popularny serwis ogłoszeń motoryzacyjnych z ofertami części do Hyundai Getz możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Części w kategorii Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-05-05 a na dodatek to ogłoszenie jest ważne przez cały czas aż do dzisiejszego pięknego dnia 2018-06-21 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Getz jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz 2.2 2003 cabrio. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz 2.2 2003 cabrio. Ta wyjątkowa maszyna ma niezły silniczek o pojemności 2.2 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2003. Bryła tego samochodu to cabrio i jest to auto producenta Hyundai. Ten model Getz wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie znalazłem kiedyś czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Hyundai Getz. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Hyundai Getz. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ktoś na facebooku pisał że Hyundai Getz to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai Getz bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Hyundai Getz. Dla tego auta mogę zrobić wszystko. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do Getz. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Jeśli tez szukasz takiej części to widziałem że mają na złomie więcej czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Czy na giełdzie części Słomczyn kupisz części używane do auta, nie wiem wolę kupować na stronie. Zgłosiłem poszukiwanie czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Piję sobie czekoladowy sok aż tu nagle bum rozwalony samochód Hyundai Getz. Pojawiła się potrzeba znalezienia czujnik przepływomierza powietrza. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Hyundai Getz. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai Getz. Rzadko spotyka się taką usterkę ale to chyba przez małe używanie auta. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai Getz. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Chyba największa ilość czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Hyundai Getz na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai Getz
@parent