Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 I FL

Sprzedawcy części do Hyundai H-1:

auto części
części moto2
części uzywane samochodowe
części używane poznań
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części śląsk
giełda części poznań
gielda czesci
giełda części
części szrot samochodowy
auto części poznań
auto części warszawa
auto szrot
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
części używane opel
giełda części moto2.pl
zamienne czesci samochodowe
giełda części słomczyn
moto2.pl
moto2
auto części zamienne
auto części gliwice

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 Cena

Zamienne części Hyundai H-1 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2018-08-05 a w tej chwili ta oferta jest non stop jest wartościowa i dostępna, pospiesz się, bo może być sprzedana nawet dziś czyli 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai H-1 I FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 I FL 1.6 2007 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 I FL 1.6 2007 pickup. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.6 i jak mawiał mój najlepszy mechanik wyprodukowano, go o 5 la za późno, bo dopiero w roku 2007. Bryła tego samochodu to pickup i jest to auto producenta Hyundai. Ten model H-1 wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Hyundai H-1 wersja I FL. Długo zastanawiałem się jakie auto kupić i wybrałem Hyundai H-1. To jest najlepszy samochód na świecie i bezawaryjny. Specjaliści mówią że Hyundai H-1 to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai H-1 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Hyundai H-1. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do H-1. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy wyjeżdżałem z chaty jakaś Babka wjechała mi w dupę auta Hyundai H-1. Rozpocząłem poszukiwania czujnik przepływomierza powietrza. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Hyundai H-1. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai H-1. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai H-1. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Już z Górki gdy jechałem widziałem że mają mega dużo czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Hyundai H-1 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 I FL
@parent