Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 II
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 II

Sprzedawcy części do Hyundai H-1:

części szrot samochodowy
giełda części
części uzywane samochodowe
auto części
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
auto części poznań
auto czesci zamienne
giełda części poznań
auto części warszawa
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
auto części słomczyn
auto części gliwice
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
części używane poznań
giełda części moto2.pl
części moto2
auto szrot
auto części zamienne
części używane opel
zamienne czesci samochodowe
auto szrot samochodowy
giełda części śląsk

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Hyundai H-1 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Na naszym portalu ogłoszeń znajdziesz części w kategorii Filtry. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-07-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai H-1 II i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 II 2.3 2009 dostawczy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 II 2.3 2009 dostawczy. Producent tego auta zamontował silnik o poj. 2.3 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 2011. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie dostawczy i jest to pojazd marki Hyundai. Ten model H-1 wyjechał na polskie ulice w wersjach takich jak I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Hyundai H-1 wersja II. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Hyundai H-1. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Dowiedziałem się od kolegi że Hyundai H-1 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai H-1 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Hyundai H-1. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do H-1. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Zamontowałem czujnik przepływomierza powietrza do swojego auta i zostałem bohaterem w swoim domu. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Jak kupować na Moto2.pl to proste wpisz czujnik przepływomierza powietrza i znajdą części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Gdy pogoda jest bardzo zła i leje deszcz trzeba uważać aby nie uszkodzić swojego auta Hyundai H-1. Zamiast mieć wolne będę musiał znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Nie wszystko jest białe i czarne w każdym razie będę tego potrzebował i znajdę na moto2 Hyundai H-1. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai H-1. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai H-1. W nowym serwisie moto2 znalazłem super część i szybko dostałem czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu znajomemu szybko i tanio znalazłem części w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Hyundai H-1 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 II

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H-1 II
@parent