Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H200

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H200
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H200

Sprzedawcy części do Hyundai H200:

części używane opel
auto części zamienne
moto2
części szrot samochodowy
moto2.pl
auto części warszawa
części używane poznań
części moto2
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części moto2.pl
auto części gliwice
auto części słomczyn
giełda części poznań
auto czesci zamienne
gielda czesci
auto części
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
giełda części
auto szrot
auto kasacja części używane
części uzywane samochodowe
auto części poznań
giełda części słomczyn
zamienne czesci samochodowe

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H200 Cena

Oferty sprzedaży części samochodowych Hyundai H200 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najtańsze części samochodowe w dziale Filtry. Ta część samochodowa została umieszczona w portalu ogłoszenia części używanych w dniu 2018-07-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai H200 jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Oferent posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H200 1.8 1999 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H200 1.8 1999 pickup. Pojemność tego auta to 1.8 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2003. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie pickup i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Hyundai. Ten model H200 wychodził w takich wersjach Standard, starex, dostawczy, stratex, wan, H, bus, stratex, stratex, Van.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza i dzięki temu naprawiłem swoje ulubione Hyundai H200. Wszystkim kolegą podoba się moje auto po tuningu czyli Hyundai H200. I wiem kto ma części używane do mojego auta. Specjaliści mówią że Hyundai H200 to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai H200 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Hyundai H200. Więc uwielbiam swój samochód. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić czujnik przepływomierza powietrza do H200. Najtańsze części używane do samochodu kupiłem w Śrem. Mogłem zobaczyć na szrocie jak rozbiera się na części samochody z anglii czyli angliki na czesic oni są bezpośrednim importerem ze szrotu pod Londynem Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma czujnik przepływomierza powietrza. Nie wiem czy czujnik przepływomierza powietrza pasuje z anglika ale kupiłem bo było tanio Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Hyundai H200. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Jak się za to zabrać poszukałem przez internet Hyundai H200. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai H200. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai H200. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Hyundai H200 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H200

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai H200
@parent