Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i10 II

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i10 II
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i10 II

Sprzedawcy części do Hyundai i10:

giełda części
giełda części moto2.pl
auto części słomczyn
auto szrot samochodowy
auto czesci zamienne
auto części zamienne
części używane poznań
auto części
części moto2
auto kasacja części używane
czesci samochodowe uzywane
gielda czesci
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
moto2
giełda części samochodowych
giełda części słomczyn
auto części poznań
auto części warszawa
części szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
części uzywane samochodowe
giełda części śląsk
moto2.pl
części używane amerykańskie
części używane opel
auto szrot
auto części gliwice

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i10 Cena

Ogłoszenia części samochodowych Hyundai i10 w tym miejscu oferuje sprzedaż części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najtańsze części samochodowe w dziale Filtry. Niniejsza część używana do samochodu została upubliczniona dnia 2018-07-05 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2018-08-15 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i10 II jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent ma na magazynie już tylko 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i10 II 1.5 2017 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i10 II 1.5 2017 kombi. Twórca takiego auta wcisnął pod maskę silnik o pojemności 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2018. Karoseria w tym samochodziku to nadwozie kombi i produkuje ten samochód marka Hyundai. Ten model i10 pojawił się na rynku w wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Nic więcej nie potrzebowałem do naprawy mojego Hyundai i10 wersja II. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Hyundai i10. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. W komisie samochodowym mówili że Hyundai i10 to samochód bardzo bezpieczny z wystarczającym bagażnikiem i dużym zbiornikiem paliwa. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai i10 bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Hyundai i10. Ważne że mi się nie psuje. Czytałem na forum jak samemu wymienić czujnik przepływomierza powietrza do i10. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Pierwszy raz byłem na tak dużym szrocie samochodowym z częściami używanymi do aut. Byłem w szoku że znalazłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Dostałem czujnik przepływomierza powietrza od ręki i od razu mogłem montować do auta. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Co za Pech stoję sobie grzecznie autem na parkingu aż tu nagle jakiś świr w Bmw wjeżdża w moje Auto Hyundai i10. Z moim kumplem czas zacząć szukać czujnik przepływomierza powietrza. Znajomy powiedział że to nie będzie łatwe zadanie ale szukałem w Internecie Hyundai i10. Specjalnie się uczyłem kiedyś w mechaniku aby spróbować naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai i10. To chyba nie jest duża usterka bo znajomi jej nigdy nie mieli Jutro wypije dobrą kawę będę skoncentrowanej i dojadę do celu nie uszkadzając czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i10. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych moto2.pl i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. To był super dzień gdy wiedziałem że jadę do miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Gdy przyjechałem na ten malutki Szrot zobaczyłem częściowo rozebrane Hyundai i10 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i10 II

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i10 II
@parent