Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i20 I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i20 I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i20 I FL

Sprzedawcy części do Hyundai i20:

części używane amerykańskie
zamienne czesci samochodowe
auto części zamienne
giełda części śląsk
gielda czesci
auto części warszawa
czesci samochodowe uzywane
części używane poznań
auto części poznań
auto części
części szrot samochodowy
auto kasacja części używane
moto2
auto części słomczyn
auto czesci zamienne
giełda części samochodowych
części używane opel
auto szrot
giełda części moto2.pl
części moto2
auto szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
giełda części
giełda części poznań
auto części gliwice

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i20 Cena

Oferta części samochodowych Hyundai i20 znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Oferty części w kategorii Filtry. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2018-07-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i20 I FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i20 I FL 2.4 2014 sedan. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i20 I FL 2.4 2014 sedan. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 2.4 i chyba pierwsze auta tego pojazdu wyjechały na ulice w roku 2013. Kasta tego samochodu to sedan i produkuje ten samochód marka Hyundai. Ten model i20 wychodził w takich wersjach I, I FL, II.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie części używanych kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Więc mogłem samemu naprawić swoje Hyundai i20 wersja I FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Hyundai i20. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Ludzie mówią, że Hyundai i20 W niemieckich komisach można znaleźć ładny egzemplarz z małym przebiegiem i bezwypadkowy. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai i20 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem ile kosztują części używane do Hyundai i20. Ale ja z tego auta nie jestem zadowolony. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po czujnik przepływomierza powietrza do i20. Wiem że części można kupić na szrocie w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Kupione czujnik przepływomierza powietrza było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Jak dojechać na giełdę części Poznań – Przeźmierowo to mnie nie interesuje kupuję na stronie. Gdzie szukać czujnik przepływomierza powietrza najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
O godzinie dwudziestej chciałem pozwiedzać trochę nasze miasto ale niestety jakiś człowiek przed parkingiem zaraz gdy wyjeżdżałem uszkodził mój samochód Hyundai i20. Nie pozostało nic innego jak znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. Byłem zdezorientowany a wiedziałem że muszę znaleźć na moto2 Hyundai i20. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai i20. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Po smacznym śniadaniu będę ogarnięty i nie rozwalę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i20. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Jak zobaczyłem przez płot jak dużo części czujnik przepływomierza powietrza. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Hyundai i20 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i20 I FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i20 I FL
@parent