Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I FL

Sprzedawcy części do Hyundai i30:

giełda części samochodowych
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części słomczyn
giełda części poznań
części moto2
gielda czesci
giełda części
auto części zamienne
moto2
auto części poznań
auto części słomczyn
części używane opel
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
części używane poznań
auto szrot samochodowy
czesci samochodowe uzywane
auto czesci zamienne
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
części szrot samochodowy
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
auto części gliwice
giełda części śląsk
moto2.pl
auto części

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 Cena

Oferta części samochodowych Hyundai i30 przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-07-05 i ten anons bez żadnej ściemy jest dostępny do teraz dnia 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i30 I FL przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Oferent ma na stanie 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I FL 1.8 2012 pickup. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I FL 1.8 2012 pickup. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 1.8 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2011. Kasta tego samochodu to pickup i producentem chwalącym się tym pojazdem jest producent Hyundai. Ten model i30 wychodził w różnych wersjach m.in. I, I FL, cw.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na najbliższym szrocie czujnik przepływomierza powietrza . Pomogło mi to w naprawieniu mojego Hyundai i30 wersja I FL. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Hyundai i30. To jest najlepsze auto na świecie i bardzo ekonomiczne. Gdzieś na forum czytałem że Hyundai i30 to najgorsze auto z tym silnikiem ale mnie to nie interesuje bo jestem zadowolony z auta. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai i30 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Hyundai i30. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to czujnik przepływomierza powietrza do i30. Szukałem szrotu z częściami używanymi do mojego auta i znalazłem w Śrem. Duży auto złom samochodowy z magazynem na którym są części używane do większości aut. Widziałem na tym auto szrocie dużo części takich jak maska, zderzak, lampa ale ja potrzebowałem czujnik przepływomierza powietrza. Kupione czujnik przepływomierza powietrza było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Coraz więcej szrotów samochodowych sprzedaje na Moto2.pl więc i ja kupiłem tam czujnik przepływomierza powietrza. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Hyundai i30. Nadszedł czas znaleźć czujnik przepływomierza powietrza. I co by teraz tutaj zrobić może poszukam na stronie fanklub Hyundai i30. Czuję wielką moc gdy mogę naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai i30. Nie znam się czy to duży problem bo mama mało jeździ do marketów. Gdy wsiądę do pięknego samochodu będę się starał nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i30. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Hyundai i30 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I FL

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I FL
@parent