Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I

Sprzedawcy części do Hyundai i30:

giełda części
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
moto2
auto części zamienne
giełda części słomczyn
gielda czesci
części uzywane samochodowe
auto szrot
auto części poznań
giełda części śląsk
auto części
części używane amerykańskie
auto kasacja części używane
auto części gliwice
części szrot samochodowy
giełda części samochodowych
części moto2
zamienne czesci samochodowe
części używane poznań
giełda części moto2.pl
giełda części poznań
giełda części używanych samochodowych poznań
auto czesci zamienne
części używane opel
auto części warszawa
auto części słomczyn
moto2.pl

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 Cena

Używane części do Hyundai i30 znajdziesz tutaj, a teraz zapoznaj się z atrakcyjną propozycją części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Oferty części w kategorii Filtry. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2018-07-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i30 I przeznaczenie ma takie, aby ktoś chętny ją kupił. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I 1.6 2007 terenowy. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I 1.6 2007 terenowy. Pojemność tego auta to 1.6 i ponoć z taśmy prosto z fabryki na polskie ulice trafił dokładnie w roku 2008. Buda tego pięknego auta występuje w terenowy i przez wiele lat ten samochód produkowany był, albo i jest cały czas przez markę Hyundai. Ten model i30 dostępny jest w wersjach I, I FL, cw.


Opinie mechaników i blacharzy

Na szrocie w okolicy kupiłem niedawno czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Hyundai i30 wersja I. Wszędzie szukałem i zalazłem najwygodniejsze i dobre Hyundai i30. Szukałem takiego auta całe życie i wreszcie mam. Warsztat ze specjalizacją mówi że Hyundai i30 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai i30 bo mnie to nie interesuje. Czytałem że są o najczęściej występujące usterki w Hyundai i30. Ważne że mi się nie psuje. Gdzie znajdę informacje jak zdemontować i wymienić czujnik przepływomierza powietrza do i30. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest chyba największy szrot samochodowy w okolicy mają dużo samochodów na części. Najwięcej mają części z Anglii np silniki samochodowe i ale ja kupiłem czujnik przepływomierza powietrza. Wszystko było na miejscu z czujnik przepływomierza powietrza nie było problemu wszystko sprawne Czy ktoś jeszcze kupuje części na giełdzie w Poznaniu przecież w Internecie jest taniej i więcej. Wpisałem czujnik przepływomierza powietrza na Moto2.pl i teraz czekam na odpowiedź sprzedawcy części. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Hyundai i30. Kurde będę musiał znaleźć część czujnik przepływomierza powietrza. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Hyundai i30. U mojego ojca chciałem dowiedzieć się jak  osobiście naprawić  czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai i30. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i30. Mój dziadek powiadał że najlepsza oferta zawsze będzie na moto2 i kupiłem tanio czujnik przepływomierza powietrza. Wiedziałem że znajdę te części taniej w Śrem. Takiej ilości jeszcze nigdzie nie było bardzo bardzo bardzo wiele czujnik przepływomierza powietrza. Podjechałem swoim autem nasz rod a tam na lawecie czekały już nowe lekko rozbite Hyundai i30 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i30 I
@parent