Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40 FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40 FL
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40 FL

Sprzedawcy części do Hyundai i40:

auto części gliwice
auto części poznań
giełda części poznań
części używane poznań
giełda części moto2.pl
części używane amerykańskie
auto części warszawa
auto czesci zamienne
auto szrot
gielda czesci
auto części zamienne
giełda części słomczyn
giełda części
auto szrot samochodowy
moto2.pl
części używane opel
auto kasacja części używane
części szrot samochodowy
auto części
zamienne czesci samochodowe
giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części śląsk
giełda części samochodowych
części uzywane samochodowe
czesci samochodowe uzywane
auto części słomczyn
części moto2
moto2

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40 Cena

Samochodowe części serwis z ofertami do Hyundai i40 i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie oferty sprzedaży części samochodowych w kategorii Filtry. Ta oferta sprzedaży części pokazana w naszym serwis ogłoszeń części używanych w dniu 2018-07-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-08-14 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i40 FL jest wystawiona dla klienta mechanika itp. na sprzedaż. Sprzedający części ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40 FL 1.9 2014 sedan. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40 FL 1.9 2014 sedan. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.9 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2018. Buda tego pięknego auta występuje w sedan i jest to pojazd marki Hyundai. Ten model i40 pojawił się na rynku w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na złomowisku samochodowym czujnik przepływomierza powietrza i mogłem dzięki temu naprawić ulubione Hyundai i40 wersja FL. Długo szukałem ale znalazłem w komisie ładny bezwypadkowy Hyundai i40. To auto nawet się nie psuje i nie interesuje mnie ile kosztują części. Słyszałem od mechanika że Hyundai i40 opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai i40 bo mnie to nie interesuje. Właśnie słyszałem ile spala na mieście ten Hyundai i40. Więc uwielbiam swój samochód. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to czujnik przepływomierza powietrza do i40. Znalazłem gościa, który handluje częściami w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu czujnik przepływomierza powietrza. Poszukałem czujnik przepływomierza powietrza na szrocie i okazało się że kupiłem to bardzo tanio. Nie pojadę już na kiermasz części do Poznania bo kupuję części używane przez internet. Gdzie szukać czujnik przepływomierza powietrza najlepiej na stronie Moto2.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Hyundai i40. No to pięknie, wspaniałe, szukamy czujnik przepływomierza powietrza. nie wiedziałem gdzie więc szukam na moto2 Hyundai i40. Chciałem zaczerpnąć porady mechanika jak wymienić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai i40. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i40. Wiedziałem że aby znaleźć tanio części najlepiej poszukać na szrocie i kupić czujnik przepływomierza powietrza. Jak mało kiedy teraz wszystko pasowało do mojego auta dzięki zakupach w Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. czujnik przepływomierza powietrza. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Hyundai i40 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40 FL

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40 FL
@parent