Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40

Sprzedawcy części do Hyundai i40:

giełda części słomczyn
giełda części śląsk
gielda czesci
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
części uzywane samochodowe
auto szrot
giełda części
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części gliwice
auto czesci zamienne
auto części
auto części warszawa
giełda części poznań
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
moto2.pl
auto kasacja części używane
giełda części samochodowych
auto części słomczyn
części używane opel
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
części szrot samochodowy
części moto2
czesci samochodowe uzywane
moto2
części używane poznań

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40 Cena

Serwis ogłoszeń części samochodowych do Hyundai i40 możesz tutaj kupić sporo sprawdzonych części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Najlepsze części w kategorii Filtry. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2018-07-05 i skoro dalej jest widoczne to znaczy, że jest ważne również teraz do dziś 2018-08-17 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i40 jest zaprezentowane w celu sprzedaży. Oferent będący stacją demontażu pojazdu ma na regałach 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40 1.5 2011 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40 1.5 2011 kombi. Trochę pali te auto, bo pojemność tego samochodu to 1.5 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 2011. Buda tego pięknego auta występuje w kombi i twórcą tego pojazdu jest Hyundai. Ten model i40 wyprodukowany został w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

Szukałem na szrocie samochodowym czujnik przepływomierza powietrza . Dzięki temu bez przeszkód naprawiłem swoje Hyundai i40. Wszyscy mówią, że to jest niezawodny samochód w końcu Hyundai i40. To jest fajny samochód nawet nie sprawdzam jakie ma spalanie. W niemieckim komisie mówili że Hyundai i40 w komisie samochodowym to bardzo często spotykane auto i najczęściej kupowane używane auto. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai i40 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najmniej awaryjnym samochodem jest Hyundai i40. Więc gdzie ja kupie lepszy samochód. Szukałem wszędzie ale znalazłem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do i40. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Myślałem, że mają części tylko do samochodów francuskich ale kupiłem u nich czujnik przepływomierza powietrza. Gwarancja na czujnik przepływomierza powietrza okazała się niepotrzebna, część była dobra. Po pojadę już na giełdę do Poznania po części do auta kupię przez neta będzie szybciej i taniej. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
Czasami w życiu jest tak fajnie że gdy chcesz bardzo w szybko rozbić swoje Auto ktoś inny ci w tym pomoże i w ten sposób zepsułem swoje Auto Hyundai i40. Gdzie ja znajdę takie tanie czujnik przepływomierza powietrza. Myślałem patrzyłem i szukałem w Internecie Hyundai i40. Cieszę się, że mogłem sprawdzić jak naprawić samemu czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai i40. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Nazajutrz usiądę do auta i ruszę powoli aby nie uszkodzić czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai i40. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej czujnik przepływomierza powietrza. Nie chciałem kupować drogich części więc poszukałem na serwisie moto2 i odebrałem części w miejscowości Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest czujnik przepływomierza powietrza. Matka pod powiedziała że tam widziała całe samochody a dokładniej Hyundai i40 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40

Zadzwoń 703 500 202 Czynne teraz

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai i40
@parent