Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai ix35

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai ix35
Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai ix35

Sprzedawcy części do Hyundai ix35:

giełda części śląsk
części używane poznań
giełda części słomczyn
giełda części samochodowych
części używane opel
giełda części używanych samochodowych poznań
moto2.pl
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
części szrot samochodowy
gielda czesci
auto części warszawa
auto części poznań
części uzywane samochodowe
giełda części poznań
auto części słomczyn
auto części gliwice
auto części
czesci samochodowe uzywane
auto szrot samochodowy
auto szrot
części używane amerykańskie
moto2
zamienne czesci samochodowe
giełda części
auto części zamienne
giełda części moto2.pl
części moto2

Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai ix35 Cena

Ogłoszenia części samochodowych Hyundai ix35 pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Czujnik przepływomierza powietrza. Tanie części samochodowe wg działu Filtry. Tutejsza oferta na część samochodową dodana została 2018-08-05 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2018-09-19 - numer oferty 31303831. Część używana Czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai ix35 i wystawiono ją tutaj na sprzedaż. Sprzedawca posiada 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai ix35 1.5 1998 kombi. Tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai ix35 1.5 1998 kombi. Pojemność tego auta to 1.5 i wyjechał z salonu na polskie drogi około 2000. Nadwozie tego pojazdu to kombi i to auto wyprodukowano przez producenta Hyundai. Ten model ix35 dostępny jest w wersjach Standard, premium, komfort, suv, Blok silnika G4KD, suv, EL, el, 163KM, lm, comfort, osobowe, 1,6, 4x4, tłumik.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem czujnik przepływomierza powietrza . Podobno najczęściej psująca się część do Hyundai ix35. Wszyscy koledzy namawiał mnie na zakup bezwypadkowego Hyundai ix35. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. Widziałem wczoraj w gazecie że Hyundai ix35 bardzo dobry samochód z niezłymi opiniami użytkowników i mechaników wiec warto kupić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Hyundai ix35 bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najbardziej awaryjnym samochodem jest Hyundai ix35. To nie jest najważniejsze, ważne że jeździ. Raz tylko szukałem na szrocie czujnik przepływomierza powietrza do ix35. Na szczęście znalazłem szrot samochodowy w Śrem. Duzy szrot samochodowy który wie jak legalnie sprzedawać używane części samochodowe. Nigdzie nie mogłem znaleźć ale ten auto szrot ma czujnik przepływomierza powietrza. Kupiłem czujnik przepływomierza powietrza i od razu sam zamontowałem do samochodu. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zadzwoniłem do Moto2.pl i kupiłem czujnik przepływomierza powietrza do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w moto2.pl:
No wspaniale wyjeżdżam z marketu a tam jakiś osioł uderza w mój samochód Hyundai ix35. Teraz wraz z narzeczoną muszę poszukać czujnik przepływomierza powietrza. nie wiedziałem gdzie więc szukałem na forum Hyundai ix35. Wraz z mistrzem mechaniki czyli kumplem zajmiemy się naprawą czujnik przepływomierza powietrza w Hyundai ix35. Prawdopodobnie to nie jest duży problem ale musiałem Zająć się kotem. W moim pięknym Pojeździe pojadę daleko i nie popsuje na pewno części czujnik przepływomierza powietrza do Hyundai ix35. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej czujnik przepływomierza powietrza. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. Chyba największa ilość czujnik przepływomierza powietrza. Widziałem na tym szrocie całe Hyundai ix35 na części.  


KONTAKT

tanio Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai ix35

Zadzwoń 703 500 202

Koszt 3,69 PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00. Koszt 3,69 PLN z VAT/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 4347 firm
z Polski.

Czujnik przepływomierza powietrza Hyundai ix35
@parent